http://womancommunity.ru/

Любая жінка хоче залишатися красивою і чарівною, незважаючи на всі фактори, що впливають на нашу зовнішність. Але як же зробити так, щоб завжди залишатися шикарною і чарівною? Адже не завжди все залежить від нас.

Ми нескінченно боремося із зайвою вагою, виснажуючи себе дієтами, ми ходимо в косметичні салони, щоб наша шкіра було бездоганною, ми одягаємося за останньою модою, щоб виглядати стильно.

Один з таких факторів, що псує нашу шкіру є пігментні плями. Причиною їх появи можуть бути різні: прийом сильних ліків, засмага, гормональні порушення, стрес та інші.

Мене ця тема торкнулася після пологів-величезні плями по всьому обличчю було видно неозброєним оком.

І я дуже сильно переживала з цього приводу. Хочу поділитися деякими методами, які допомогли мені позбутися цієї проблеми.

По-перше, шкіру потрібно регулярно очищати. Я робила в домашніх умовах-змішувала нерозчинний кави з натуральним медом. Мед дуже добре освітлює. Ефект від такого очищення відчувається відразу ж навпомацки. Шкіра просто сяє і блищить.

По-друге, відразу після такої процедури я наносила яку-небудь відбілюючі маску з тертого огірка або тертого солодкого перцю, або протирала обличчя кислим молоком або настоєм петрушки з додаванням соку лимона-народних рецептів існує дуже багато.

Ну і, звичайно, не забуваємо про відбілюючий крем, який потрібно наносити регулярно два рази на день.

По-третє, не забуваємо наносити захисний крем перед виходом на вулицю.


Бажано, щоб рівень захисту був вище. І ніякого засмаги, він під час лікування протипоказаний, інакше всі праці нанівець.

Звичайно, пігментація у всіх різна і часом ніякі народні методи не допомагають, в цьому випадку можна походити в косметичний салон, зараз багато методів, для боротьби з цією проблемою.

Паралельно лікуванню я брала вітамін С.

Звичайно, боротьба з пігментними плямами-процес трудомісткий і тривалий. Але якщо трохи потерпіти і не запускати його, то результат не змусить себе чекати. І зовсім скоро ви будите знову блищати і радіти своїй красі.

Будь-яка жінка хоче залишатися красивою і чарівною, незважаючи на всі фактори, що впливають на нашу зовнішність. Але як же зробити так, щоб завжди залишатися шикарною і чарівною? Адже не завжди все залежить від нас.

Ми нескінченно боремося із зайвою вагою, виснажуючи себе дієтами, ми ходимо в косметичні салони, щоб наша шкіра було бездоганною, ми одягаємося за останньою модою, щоб виглядати стильно