Який халат був у доктора Айболита? Зрозуміло, білий, це скаже будь-яка дитина. Однак з часів доброго доктора багато чого змінилося, в тому числі і медична форма. Ні, її ніхто, зрозуміло, не відміняв, адже саме медпрацівникам спецодяг необхідна в першу чергу. Просто в наш час спецодяг для медпрацівників змінилася, стала набагато більш різноманітною і комфортною.

У сфері медицини та фармацевтики працює величезна кількість людей, і кожному з них необхідна зручна і практична спецодяг. Сучасна медична одяг має конкретне призначення; для лікарів, медсестер і санітарів сьогодні можна придбати відповідний одяг, за якою їх буде нескладно розрізнити.

Однак незалежно від посади і статусу медичного працівника до такого одягу пред'являється цілий ряд вимог: вона повинна бути максимально комфортною і гігієнічною, а значить, пріоритет повинен віддаватися натуральним тканинам.

Крім того, медичний одяг повинна бути міцною і довговічною, адже їй доводиться витримувати набагато більше число прань, ніж будь-який інший.


І з цієї точки зору вищу планку якості тримає медичний одяг, яку постачає компанія "Стоїк" г.Іваново http://stoitex.ru/. Іваново взагалі славиться своїми якісними натуральними тканинами, і медичний одяг не є винятком.

Сьогодні спостерігається велика різноманітність медичного одягу. Навіть традиційні халати розрізняються за способом застібання: для хірургів і операційних медсестер випускаються спеціальні халати, без ґудзиків і заклепок, зі з'єднувальними елементами, що знаходяться ззаду. Будь-які види медичних халатів пропонує інтернет магазин медичних халатів, де можна знайти також усі інші аксесуари для медпрацівників (медичні шапочки, жилети, рукавички, пов'язки).

Втім, в останні роки поряд з медичними халатами широкого поширення набули медичні костюми. Колірна гамма медичного одягу також змінилася - поряд з білими костюмами поширені сині, зелені та ін.