Почнемо з питання про те, який же ваш тип зовнішності? Теплий або холодний? При рішенні про самостійної фарбуванні волосся і виборі нового кольору виникають труднощі і сумніви щодо правильності своїх дій, але ми сподіваємося, що наступні поради допоможуть вам зробити правильний вибір.
Рекомендація №1: Якщо ви новачок в цій справі, і фарбуєте волосся самостійно вперше, то слідуємо починати з нестійкої фарби, які зазвичай змиваються після того, як ви кілька разів помили голову, на відміну від стійких фарб, які залишаться з вами надовго або назавжди. Якщо Ви недостатньо досвідчені, то нестійка фарба - саме те, що вам потрібно. Але! Увага: якщо Ви хочете зафарбувати сивину своїм натуральним відтінком або пофарбувати волосся в колір, що відрізняється від вашого натурального на один-два тони, тоді нестійка фарба вже не підійде!
Рекомендація № 2: Ніколи не керуйтеся зображеннями на коробці з фарбою при виборі кольору. Орієнтуватися краще всього за зразками в каталозі або ж за назвами відтінків. Хоча на більшості коробок вказується лише узагальнена назва кольору (блондин, каштановий, чорний чи рудий) і відтінок (світлий, середній, темний). Також може вказуватися тон (попелястий або золотистий).
Рекомендація № 3: Більшість відтінків фарб відносяться або до теплих, або до холодних типам. Якщо у вас золотиста, оливкова або темна шкіра і темні очі, то ви ставитеся до теплого типу. Крім того дівчата теплого типу легко загоряють і вени на їх зап'ястях трохи зеленуваті. Ви ставитеся до холодного типу, якщо ви володарка світлої шкіри і блакитних або зелених очей. Крім того, дівчата холодного типу швидше обгорають, ніж загоряють, і у них вени синюватого відтінку і досить сильно видно під шкірою. Якщо Ви не можете встановити свою приналежність до того чи іншого типу, тільки через засмагу, то ви швидше теплий тип, ніж холодний.
Рекомендація № 4: Тепер необхідно вибрати відповідний колір. Представницям теплого типу краще всього віддати перевагу золотистим відтінкам карамелі і бронзи, трохи потаємні відтінку вашої шкіри. Однак не прагнете до занадто світлих золотистих відтінків, інакше вони додадуть вашому волоссю помаранчевий колір. Також уникати необхідно чорного кольору, інакше ви будете виглядати непоказною.
Рекомендація № 5: Як дізнатися, чи піде вам стати блондинкою? Найпростіше, але дуже дієве правило: тим, у кого в дитинстві було світле волосся, вони підуть і в дорослому житті.Рекомендація № 6: "Правильний" блонд. Мідні відтінки можуть виглядати досить різко на володарка теплого типу. Тому краще вибрати більш теплі, м'які тони. Якщо вас натуральний колір - каштановий, а ви вирішили стати блондинкою, то в цьому випадку вибраний тон не повинен бути занадто світлим; інакше ви просто будете здаватися безбарвної і знову-таки непоказною. В даному випадку кращим варіантом буде мелірування. І запам'ятайте: темні кольори вдаліше і вигідніше світлих підкреслюють зелені і карі очі.
Рекомендація № 7: Рудий відтінок. Як не дивно звучить, але рудий колір може собі дозволити практично будь-яка дівчина, найголовніша умова при цьому - просто знайти потрібний вам відтінок. До слова, стилістами доведено, що найбільше рудий відтінок підходить жінкам з холодною або рожевою шкірою.
Рекомендація № 8: Як побороти сивину? Сиве волосся досить важко піддаються фарбуванню через свою структури. В даному випадку рекомендації такі: - якщо у вас сивого волосся дуже-дуже мало, найкраще використовувати нестійку фарбу на тон світліше натурального кольору волосся або ж повністю збігається з натуральним тоном. Адже нестійкі фарби менше шкодять волоссю. Якщо сивого волосся досить багато або ж якщо сиве волосся майже покривають майже всю голову, то тоді стилісти рекомендують використовувати стійку попелясту фарбу, яка непомітно "замінить" сивину на блонд.
Рекомендація № 9: Якщо фарбування не вдалася, вам так чи інакше доведеться звернутися до допомоги професіоналів, так як фарбування поверх кольору - справа досить важка, і самим тут краще не експериментувати. Крім того, в цій ситуації також важливо не пошкодити волосся ще більше.
Рекомендація № 10: І остання рекомендація - ні в якому разі не намагайтеся самостійно перефарбуватися в відтінок, повністю протилежний вашому або отличающемуся від вашого відтінку волосся відразу на кілька тонів. У домашніх умовах варто фарбуватися лише тим, хто лише хоче трохи змінити колір (на один-два тони) або просто зафарбувати сивину. Якщо ви - володарка каштанового волосся, то темний блонд виглядатиме просто чудово.
І в ув'язненні ще раз хочеться застерегти вас: Якщо ви все-таки твердо вирішили кардинально змінитися, то все ж краще зробити це в салоні.
Підготувала : Калашнікова Олена