У всі часи троянда вважалася королівським квіткою. А біла троянда символізувала собою чистоту і благородство. Букети з білих троянд дарували в особливих випадках. Останнім часом найбільш часто такими квітами догоджали наречених, які в настільки хвилюючий день з білими трояндами виглядають чарівно і на все життя запам'ятовує.

Щоб створити з білих троянд красивий букет потрібно чимало попрацювати. Багато що залежить від розміру квітки, підбираються чи закриті бутони або відкриті і чи використовуються додаткові прикрашають аксесуари. Важливо знати, що як би красиво не виглядали білосніжні троянди в букеті, все ж кожному виду цих квітів характерний свій відтінок, який досить чітко видно на фотографії. Це треба особливо враховувати тим красуням, які хочуть одягти білу сукню і довершити свій вигляд білосніжними трояндами.

Формуючи букети з троянд, потрібно враховувати деякі особливості: кількість квітів у букеті; форма букета; вибір кольору, однотонна гама чи поєднання кольорів; вибір принципу формування композиції.

Чим більше квітів у композиції, тим шикарний виглядає букет, але все ж тут важливо не переборщити. Кількість кольорів повинно бути непарне, і складати букет починають з центру. Потрібно враховувати, кому призначений подарунок і на якийсь урочисту подію.


Не обов'язково щоб букети з білих троянд формувалися в однотонної композиції. Якщо зробити контрастне поєднання з червоним, то можна також оригінально підкреслити стиль і зібрати вишукану квіткову композицію. А при додаванні невеликої кількості ніжної зелені кольорова палітра трішки розбавиться.

Кілька слів про сам формуванні. Знизу в букети з білих троянд краще вставляти великі квіти, а вгорі дрібніше і ніжніше. Сам по собі букет може бути круглим або одностороннім. Круглий виглядає однаково з усіх боків, а квіти спрямовані назовні. В односторонніх букетах квіти направляються в одну сторону, і при цьому буде очевидна різниця в довжині стебла.

Квіти в букеті не повинні дуже щільно прилягати одне до одного, але і дуже вільне розміщення також не буде виглядати красиво. Квіти в такому випадку можуть навіть випадати при поганому скріпленні.

Враховуючи всі вищеперелічені рекомендації, кожен зможе скомпонувати красивий букет, так як дуже цінуються букети, подаровані самим виконавцем. Але навіть якщо так не вийде - не біда, завжди можна знайти фахівця і справжнього естета, який зробить унікальний, чарівний букет з білих троянд.