Навіщо дитині знати англійську мову? Напевно, у кожного з дорослих знайдеться свій варіант відповіді. Безсумнівно, ця мова нині найбільш затребуваний в світі і на ньому говорить майже мільярд людей. Отже, знання англійської відкриває дитині хороші перспективи в подальшому, в т.ч. і за кордоном.

Без англійської мови нині нікуди. Через відсутність елементарних знань можуть виникнути труднощі з пошуком високооплачуваної роботи, проблеми з комп'ютерною технікою. Та й під час елементарного відпочинку за кордоном можна відчувати себе не в своїй тарілці. Словом, важко уявити сучасної людини, яка не знає англійської мови.

Чому ж варто навчати дітей з раннього віку, адже перспективну кар'єру вони все одно почнуть будувати не скоро? Навіщо навантажувати дитину інформацією? Вся справа в тому, що саме у віці від трьох до семи років діти найкраще оволодівають знаннями іноземної мови. І на повноцінне навчання в цей період вони будуть витрачати набагато менше часу і зусиль, ніж в зрілі роки. Тим більше, такі заняття дуже корисні для загального розвитку, вони благотворно впливають на пам'ять і увагу. Англійські дитячі клуби, які нині успішно розвиваються в нашій країні, пропонують різні програми з виховання та навчання. Їхні фахівці знають напевно: англійська варто вивчати, незалежно від того, як складеться подальша доля дитини.

Англійська для дітей - окрема цікава життя, насичене новими емоціями і враженнями.


Відвідуючи курси англійської мови, малюки розвивають зорову і слухову пам'ять, логіку, комунікативні навички, навіть не помічаючи це. Вони швидко, схоплюють все "на ходу" і досить швидко починають говорити.

Двомовне спілкування, в яке малюк занурюється з пелюшок, допомагає закладати основу його мислення і кругозору, адже спілкування є основою людських взаємин. Лінгвістичними геніями маленьких дітей називають не дарма. Якщо, наприклад, в сім'ї дорослі розмовляють на декількох мовах, їх чада, вбираючи це, будуть цілком вільно спілкуватися, навіть читаючи по губах.

Яке б заклад не відвідувала дитина, головним фактором залишається інтерес. Тому заняття, як правило, проходять за допомогою різноманітних віршиків, пісеньок, лічилок, забавних рухливих ігор. Дітки вчаться сприймати англійську на слух, виконуючи прохання вчителя. Навчальна методика адаптована з урахуванням психічного розвитку. Займатися в англійському клубі дитина може разом з мамою.

Чим раніше ваш малюк почне вивчати англійську - тим краще. Не пропустіть час і дайте можливість йому стати грамотним і сучасною людиною.