Деякі психологи стверджують, що дуже багато чого можна дізнатися про сімейне життя тієї чи іншої людини по обручці. Ці знання вони отримують, як від самого зовнішнього вигляду кільця, так і від манери його носіння. До даного висновку прийшли після численних досліджень подружнього життя кількох сотень пар.
Часом буває складно пояснити причини, з яких люди носять те чи інше кільце. Проте ці причини, найчастіше, пов'язані з чимось особистим.
Цікаво, про що може замовчувати таке, здавалося б, класичне, і одночасно таємниче обручку?
В останні кілька десятків років майбутнє подружжя воліють купувати класичні обручки кільця, ширина яких коливається від 2 до 4 міліметрів. Якщо у подружжя такий тип кілець, то це свідчить про те, що вони повністю задоволені своїм сімейним життям і щасливі з обраним партнером. В даному випадку можна сказати, що пара практично всі намагається робити разом. Наприклад, якщо один вирішив освоїти катання на ковзанах, то і другий партнер обов'язково приєднатися до своєї половинці.
Також про таких парах можна сказати, що в майбутньому їх сімейне життя буде нагадувати рутину, але це абсолютно не означає, що вони будуть жити не щасливі.


Їх все влаштовує. Правда, подружжю все ж варто докласти певних зусиль, щоб їхнє ставлення не стали нудними. Хоча спільні захоплення, навряд чи дозволять нудьгувати.
А ось якщо у одного або двох партнерів подружнього життя товсте обручку, то це говорить про невпевненість його власника в міцності сімейних відносин. Ширина і товщина, як ніби говорять, що ми стіна, за якою можемо заховати свого власника від усіляких сімейних негараздів, ми докладемо масу зусиль, щоб уберегти цей шлюб від розлучення.
Обручки з камінням, насічками або іншими прикрасами, говорять про тому, що їх власники бажають досягти чогось більш динамічного і яскравого. Відносини таких пар починаються зі пристрасті, яка, як відомо дуже скоро вщухає, і в результаті нічого не залишається, крім розчарування в обраному партнері.
Наведені в цій статті дослідженнями психологів, звичайно ж, можна вірити. Але робити це зовсім не обов'язково. Адже тільки від вас самих залежить, яка складеться сімейне життя, і наскільки щасливими ви відчуєте себе в шлюбі.