Зазвичай, коли ми збираємося змінити колір волосся, ми йдемо в магазин за фарбою. Але в результаті ми отримуємо зовсім інший результат, ніж планували. Тоді ми знову вирушаємо за новою фарбою, щоб виправити помилку, або ж миримося з тим, що вийшло. Особливо часто ми розчаровуємося, коли вирішуємо перетворитися на блондинку. Сьогодні ми поговоримо про те, як стати блондинкою і при цьому не зіпсувати волосся.
Є фарби декількох рівнів.
Фарби першого рівня - це всілякі засоби відтінків. Вони повністю змиваються на 6-8 миття голови. Такі пінки, шампуні, бальзами не ушкоджують волосся, так як в них немає окислювача. Але за допомогою таких засобів стати блондинкою не вдасться.
Фарби другого рівня - це м'які фарби без аміаку. У їх складі є низько процентна перекис водню. Подібна фарба може змінити відтінок волосся не більше, ніж на тон. Змиваються вони через 1-1,5 місяці.
Фарби третього рівня - найстійкіші. У них входить перекис водню. Чим її більше, тим світліше буде відтінок.
Стати блондинкою самостійно під силу не багатьом. Є вихідний колір, і якщо він не дозволяє освітлити волосся до білого в один етап, то ніякі фарби не допоможуть.


Потрібно готувати волосся поступово, щоб заподіяти їм не такий великий шкоду. Більше того, необхідно правильно вибрати відтінок осветляющего кошти. При цьому потрібно зробити діагностику волосся, встановивши відсоток сивини і згадавши, коли ви фарбували їх востаннє. Будь барвник залишається в структурі волосся, і при фарбуванні це грає велику роль. Пігмент може проявитися, і ви отримаєте абсолютно несподіваний відтінок. Крім цього, потрібно стежити за тим, щоб при освітленні волосся залишилися живими і блискучими. Все це, звичайно, під силу тільки кваліфікованим майстрам. Тому освітлення найкраще робити в салоні. Але це не всім доступно. Тоді, роблячи стрижку, порадьтеся з майстром на рахунок фарб. Він знає структуру волосся і може підказати вам, яку фарбу краще купити.
При покупці фарби важливо звертати увагу на її якість. Багато салонів використовують продукцію фірми "Wellа". Це відомий виробник, професійна марка. Якщо говорити про не професійних, то самої делікатної вважається фарба фірми "Garner".