Однак є одна заковика! Зустрічаються женихи, які не вміють танцювати або соромляться робити це на публіці. Як виправити становище і змусити другу половину зробити перший танець незабутнім як для гостей, так і для самих молодят.
Психологи радять дотримуватися певної тактики:
Крок 1.Воздействіе психологічними методами "розмови по душам". Наречена, включивши всю свою мудрість і терпіння, повинна дізнатися у нареченого, в чому причина його відмови. Найчастіше, це боязнь молодої людини здатися смішним на очах у гостей, невміння професійно танцювати. Але ж саме для цього працюють інструктори з танців. Вони навчать, покажуть, змусять врешті-решт. Жарт! В крайньому випадку, можна поставити питання руба. Танець повинен бути в будь-якому випадку, і краще підготуватися до цього заздалегідь, щоб не виглядати смішно.
Крок 2.Чи створити особливу атмосферу навколо танцюючих: море мильних бульбашок, падаюче конфетті, що мелькають промені прожекторів. Все це буде трохи відволікати пильні погляди смотрящих, і танцюючі будуть почувати себе більш вільно. Та й танцювати одним в центрі залу можна тільки півхвилини, решту часу можна запропонувати танцювати всім гостям.
Крок 3.Якщо ви не боїтеся експериментувати, то спробуйте некласичний варіант постановки.


Повільна романтична музика може раптово перерватися, і молоді раптом починають хвацько танцювати рок - н- рол. Такий несподіваний перехід здивує не тільки гостей, а й запалить самих молодят. Такий жест внесе нотку куражу і невимушеності серед присутніх.
Крок 4.Чи пограти на самолюбстві партнера і нагадати йому про близьких знайомих, на весіллі яких перший танець у виконанні їхніх друзів був просто чудовий. Висловіть ваше бажання теж блиснути перед друзями та показати свої здібності. Ви ж не гірше інших.

Крок 5.Давіте на жалість. Висловіть невтомне бажання відчути себе принцесою на балу, підтвердивши свої слова сльозинкою. Повірте, серце люблячого вас чоловіки диригент, і він постарається перебороти всі свої комплекси аби догодити вам і зробити вашу мрію реальністю. Адже саме він і є принц на білому коні.
Крок 6. Якщо ваш наречений не піддається ні на які вмовляння і відмовляється виступати на публіці, попросіть його, як би ненароком, зустріти вас з уроків танців. Зайшовши в зал, інструктор з танців, використовуючи свої методи, знайде спосіб вселити впевненість у вашого партнера, і через пару тижнів занять ваш фурор буде забезпечений.