У наші дні думка, що жінка повинна бути берегинею домашнього вогнища, часто критикують і називають сумнівним стереотипом. Багато успішних у кар'єрі дами платять гроші помічниці, яка займається господарством. Є й ті, хто за своїм рішенням або з різних причин став домогосподаркою, але це зовсім не означає, що потрібно весь день клопотати по будинку і забути про себе, перетворившись на недоглянуту страшилу. Завдяки деяким радам ви зможете і за будинком стежити, і про себе не забувати.
Якщо правильно підійти до прибирання, то вона перестане бути кошмарної тягарем. Можливо, ви чули про популярну нині в інтернеті системі "флайледі", сенс якої в тому, що кожен день витрачається на прибирання максимум 15 хвилин в одній зоні квартири або будинку (весь будинок ділиться на такі зони). До такої системи потрібно звикнути, але потім ви побачите безліч переваг, які вона принесе. Обов'язково залишіть в розпорядку дня 15 хвилин на себе, коли потрібно відкласти всі справи і побалувати своє тіло маскою, ванною, йогою, манікюром або чимось подібним.
Збирання краще не затягувати до тієї пори, коли потрібно вже робити генеральне, а прибирати по ходу.


Наприклад, діти розкидали іграшки і через годину вже кинули гру - краще відразу організувати прибирання, адже якщо залишимо все до вечора, то, можливо, доведеться збирати ці іграшки та по інших кімнатах. І те, на що ви в обід б витратили 2 хвилини, ввечері перетвориться в 10-хвилинну прибирання.
Сучасні праски хороші, але на прасування йде досить багато часу, особливо якщо це тюль і штори. Їх можна взагалі не гладити, а розправити після прання, струснути і повісити вологими. Так штори і висохнуть швидше, і разгладятся, а якщо прання була в зимовий час, то дуже до речі буде і зволоження повітря.

Цей пораду можна застосувати і до одягу - якщо після прання добре її струсити, розгладити руками, а потім при развешивании акуратно розкласти (в ідеалі сорочки потрібно сушити на вішалці), то праска вам не знадобиться. Також можна купувати одяг з матеріалів, які не мнуться. Ну а звільнене час варто присвятити самій собі. І не потрібно весь час намагатися перетворити своє життя в ідеал, адже на це йде дуже багато сил і старань, краще витратити їх на більш потрібне заняття для себе.