Природно, час не стоїть на місці. Минають століття, мода змінюється, разом з тим переглядаються і коригуються канони краси. Колишні цінності та ідеали йдуть, їх місце займають інші.

Однак якими б не були такі зміни, одна зі складових жіночої краси залишається практично незмінною і все так само вважається ідеалом. Мова йде про розкішних і довгому волоссі. Звичайно ж, різноманіття існуючих коротких стрижок ніхто не збирається критикувати і вже тим більше скасовувати. Тут, як кажуть, справа смаку. Але все ж мрією багатьох сучасних дівчат є густі і розкішні довге волосся, бо практично тільки вони здатні підкреслювати жіночність і чарівність своєї власниці.

Однак не все так просто, небагато жінок можуть похвалитися розкішною копицею довгих і густого волосся, даних ним від природи. Цим багатством володіють рідкісні щасливці. Решті ж красуням донедавна доводилося докладати досить чималі зусилля, щоб наблизитися до своєї мрії.

Останнім часом великої популярності набула така процедура, як нарощування волосся. Без особливих зусиль і "жертв" ця методика дозволяє кардинально змінити жіночий вигляд, наблизити її мріяння до реальності. У процедури з нарощування волосся є як люті противники, так і справжні обожнювачі. Напевно, кожен з них по-своєму в чомусь правий. Як би там не було, але прихильників даного стилістичного напряму індустрії краси стає з кожним днем все більше.

Нарощування волосся являє собою зовсім безпечну процедуру, яка підходить для будь-якого типу волосся. Вона надає широкі можливості для вибору: можна просто наростити довжину, можна додати об'єм, допустимо одночасно додати і те, і інше. Крім того за допомогою нарощування можна змінити колір волосся, причому як власних, так і нарощених.

Слід зазначити те, що як і будь-яке явище, процедура нарощування волосся має свої переваги і недоліки, про які незайвим буде дізнатися, перш ніж прийняти остаточне рішення.

Природно, найпривабливішим є те, що всього лише за кілька годин можна перевтілитися з дівчини з короткими (нехай і стильно підстриженими) волоссям в справжню "господиню мідної гори", тобто володарку розкішній довговолосою шевелюри. Крім того нарощування дозволяє вирішити так звані "природні" проблеми - додати об'єм і пишність рідкісним і тонким волоссю.


Тому для власниць таких проблемних волосся нарощування в деякому роді стає справжнім порятунком. Більше того - нарощування дозволяє зробити мелірування або колорування, не зачіпаючи при цьому власні волосся і не руйнуючи їх структуру хімічними барвниками. Для цього всього лише потрібно просто додати нарощені кольорові пасма, які в разі чого можна просто зняти.

Основним недоліком вважається те, що суттєво обмежуються можливості різноманітних укладок нарощеного волосся, бо в більшості варіантів будуть явно виділятися місця з'єднання власних волосся і нарощених пасом. Крім того нарощене волосся повинні піддаватися ретельному і дуже дбайливому догляду. Мити волосся слід виключно у вертикальному положенні, ні в якому разі не можна нахиляти голову вперед. При митті слід обов'язково використовувати кондиціонуючі бальзами, уникаючи при цьому попадання засобу на корені волосся і місця з'єднання власного волосся з накладними пасмами. Так як нарощене волосся досить-таки сильно сплутуються, необхідно як мінімум 3-4 рази за день розчісувати їх за допомогою спеціальної гребінцем. Перед сном нарощене волосся слід збирати в хвіст або заплітати в косу, бо спати з розпущеною шевелюрою не рекомендується. Якщо нарощування вироблялося на клейовий основі, то доведеться відмовитися від відвідування сауни, купання в морській воді. Крім усього іншого нарощене волосся вимагають регулярної корекції, яка залежно від способу нарощування повинна проводитися кожні 2-4 місяці.

Найголовніше чому слід приділити особливу увагу - процедура досить дорога, якісне нарощування ніяк не може бути дешевим. Тому якщо пропонована ціна на порядок нижче середньої вартості процедури, то якість її, як правило, повинно викликати сумнів, бо наслідки можуть бути самими непередбачуваними. У цій справі не варто економити, тому звертатися слід до перевіреного висококваліфікованому фахівцеві.

І про протипоказання: заборонено нарощувати волосся жінкам із занадто чутливою шкірою голови, якщо є місця сильного випадання волосся або облисіння. Також не рекомендована дана процедура у випадках наявності вегетосудинної дистонії, при прийомі сильнодіючих антибіотиків або гормональних препаратів.